Хан-Уул
10.00-18.00 3-р хороо 73-ын задгай, Арцатын товгор, Ялтсан бойлер, Ган билгүүн, Монреконстракшн, Эко пак Монгол ХХК-иуд болон тэр орчмоор
Налайх
09.00-17.00 Горхи-Тэрэлжийн БЦГ Тэрэлж чиглэлийн бүх хэрэглэгчид
Баянзүрх
10.00-18.00 5-р хороо 15-р хороолол, МУИС-ийн 7, 1, 30, 42, 66, 75, 80, 85А, Б, 87-р байр, Шавь цогцолбор, 52, 146, 115-р цэцэрлэг, Дүүргийн нэгдсэн эмнэлэг, ЭМН, Сүрьеэгийн диспансер, Отгонтэнгэр ИС, Гэрэлтүүлэг чимэглэл, Плехановын нэрэмжит ОЭЗИС УБ хотын салбар, ФГУП госзагран-собтвенность, Тарвилан хийд болон тэр орчмоор
Сүхбаатар
10.30-17.00 12, 13, 14-р хороо Хандгайт, Ногоон талбай, Рашаантын гудамж
12.00-13.30 19-р хороо Салхитын 10, 11, 12, Дээд Салхитын 20-36, Доод Салхитын 21-36-р гудамж
Чингэлтэй
10.00-11.00 12-р хороо Булагийн 19, 20, 21-р гудамж
11.30-12.30 12, 13-р хороо Булагийн 5, 9, 10, 12, Сургуулийн 10-19-р гудамж
13.00-14.00 19-р хороо Тахилтыын 2, 3, 4, Зээлийн 1, Доод Салхитын 1-р гудамж
Сонгино-хайрхан
10.00-11.00 25-р хороо Хайрханы 12-29-р гудамж
11.00-12.00 25-р хороо Цагдаагийн ажилчдын зуслан, Дөл зуслан болон тэр орчмоор
12.00-13.00 25-р хороо Зүүн салааны зуслан болон тэр орчмоор
14.00-15.00 25-р хороо иргэн Батцэцэг
11.00-12.00 Худагийн 9 болон тэр орчмоор
12.30-13.30 Худагийн 41 болон тэр орчмоор
16.00-17.00 7-р хороо Баянхошууны 21-35-р гудамж
10.00-18.00 3-р хороо 73-ын задгай, Арцатын товгор, Ялтсан бойлер, Ган билгүүн, Монреконстракшн, Эко пак Монгол ХХК-иуд болон тэр орчмоор
Налайх
09.00-17.00 Горхи-Тэрэлжийн БЦГ Тэрэлж чиглэлийн бүх хэрэглэгчид
Баянзүрх
10.00-18.00 5-р хороо 15-р хороолол, МУИС-ийн 7, 1, 30, 42, 66, 75, 80, 85А, Б, 87-р байр, Шавь цогцолбор, 52, 146, 115-р цэцэрлэг, Дүүргийн нэгдсэн эмнэлэг, ЭМН, Сүрьеэгийн диспансер, Отгонтэнгэр ИС, Гэрэлтүүлэг чимэглэл, Плехановын нэрэмжит ОЭЗИС УБ хотын салбар, ФГУП госзагран-собтвенность, Тарвилан хийд болон тэр орчмоор
Сүхбаатар
10.30-17.00 12, 13, 14-р хороо Хандгайт, Ногоон талбай, Рашаантын гудамж
12.00-13.30 19-р хороо Салхитын 10, 11, 12, Дээд Салхитын 20-36, Доод Салхитын 21-36-р гудамж
Чингэлтэй
10.00-11.00 12-р хороо Булагийн 19, 20, 21-р гудамж
11.30-12.30 12, 13-р хороо Булагийн 5, 9, 10, 12, Сургуулийн 10-19-р гудамж
13.00-14.00 19-р хороо Тахилтыын 2, 3, 4, Зээлийн 1, Доод Салхитын 1-р гудамж
Сонгино-хайрхан
10.00-11.00 25-р хороо Хайрханы 12-29-р гудамж
11.00-12.00 25-р хороо Цагдаагийн ажилчдын зуслан, Дөл зуслан болон тэр орчмоор
12.00-13.00 25-р хороо Зүүн салааны зуслан болон тэр орчмоор
14.00-15.00 25-р хороо иргэн Батцэцэг
11.00-12.00 Худагийн 9 болон тэр орчмоор
12.30-13.30 Худагийн 41 болон тэр орчмоор
16.00-17.00 7-р хороо Баянхошууны 21-35-р гудамж