Евро-2012 тэмцээний тоглолтын хуваарь сонирхоорой

Евро-2012-ын сугалаа

А хэсэг Польш, Чех, Грек, ОХУ

В хэсэг Голланд, Дани, Португал, Герман

С хэсэг Испани, Ирланд, Хорват, Итали

D хэсэг Украин, Швед, Франц, Англи

Тоглолтын хуваарь

А хэсэг

ҮI.8 00.00 цагт Польш-Грек /Варшав хот/

ҮI.8 02.45 цагт ОХУ-Чех /Вроцлав/

ҮI.12 00.00 цагт Грек-Чех /Вроцлав/

ҮI.12 02.45 цагт Польш-ОХУ /Варшав/

ҮI.16 02.45 цагт Грек-ОХУ /Варшав/

ҮI.16 02.45 цагт Чех-Польш /Вроцлав/

В хэсэг

ҮI.9 00.00 цагт Голланд-Дани /Харьков/

ҮI.9 02.45 цагт Герман-Португал /Львов/

ҮI.13 00.00 цагт Дани-Португал /Львов/

ҮI.13 02.45 цагт Голланд-Герман /Харьков/

ҮI.17 02.45 цагт Португал-Голланд /Харьков/

ҮI.17 02.45 цагт Дани-Герман /Львов/

С хэсэг

ҮI.10 00.00 цагт Испани-Итали /Гданьск/

ҮI.10 02.45 цагт Ирланд-Хорват /Познань/

ҮI.14 00.00 цагт Итали-Хорват /Познань/

ҮI.14 02.45 цагт Испани-Ирланд /Гданьск/

ҮI.18 02.45 цагт Хорват-Испани /Гданьск/

ҮI.18 02.45 цагт Итали-Ирланд /Познань/

D хэсэг

ҮI.11 00.00 цагт Франц-Англи /Донецк/

ҮI.11 02.45 цагт Украин-Швед /Киев/

ҮI.15 00.00 цагт Швед-Англи /Киев/

ҮI.15 02.45 цагт Украин-Франц /Донецк/

ҮI.19 02.45 цагт Швед-Франц /Киев/

ҮI.19 02.45 цагт Англи-Украин /Донецк/

Шөвгийн наймын тоглолтууд

ҮI.21 02.45 цагт А1-В2 /Варшав/

ҮI.22 02.45 цагт В1-А2 /Гданьск/

ҮI.23 02.45 цагт С1-D2 /Донецк/

ҮI.24 02.45 цагт D1-С2 /Киев/

Хагас шигшээ тоглолтууд

ҮI.27 02.45 цагт шөвгийн 8-ын эхний тоглолтын ялагч гурав дахь тоглолтын ялагчтай /Донецк/

ҮI.28 02.45 цагт шөвгийн 8-ын хоёр дахь тоглолтын ялагч дөрөвдэх тоглолтын ялагчтай /Варшав/

Шигшээ тоглолт

ҮII.1 02.45 цагт Хагас шигшээд ялсан хоёр багийн хооронд /Киев/ Европын хөлбөмбөгийн аварга шалгаруулах аж.

0 Сэтгэгдэл
Inline Feedbacks
View all comments

Евро-2012 тэмцээний тоглолтын хуваарь сонирхоорой

Евро-2012-ын сугалаа

А хэсэг Польш, Чех, Грек, ОХУ

В хэсэг Голланд, Дани, Португал, Герман

С хэсэг Испани, Ирланд, Хорват, Итали

D хэсэг Украин, Швед, Франц, Англи

Тоглолтын хуваарь

А хэсэг

ҮI.8 00.00 цагт Польш-Грек /Варшав хот/

ҮI.8 02.45 цагт ОХУ-Чех /Вроцлав/

ҮI.12 00.00 цагт Грек-Чех /Вроцлав/

ҮI.12 02.45 цагт Польш-ОХУ /Варшав/

ҮI.16 02.45 цагт Грек-ОХУ /Варшав/

ҮI.16 02.45 цагт Чех-Польш /Вроцлав/

В хэсэг

ҮI.9 00.00 цагт Голланд-Дани /Харьков/

ҮI.9 02.45 цагт Герман-Португал /Львов/

ҮI.13 00.00 цагт Дани-Португал /Львов/

ҮI.13 02.45 цагт Голланд-Герман /Харьков/

ҮI.17 02.45 цагт Португал-Голланд /Харьков/

ҮI.17 02.45 цагт Дани-Герман /Львов/

С хэсэг

ҮI.10 00.00 цагт Испани-Итали /Гданьск/

ҮI.10 02.45 цагт Ирланд-Хорват /Познань/

ҮI.14 00.00 цагт Итали-Хорват /Познань/

ҮI.14 02.45 цагт Испани-Ирланд /Гданьск/

ҮI.18 02.45 цагт Хорват-Испани /Гданьск/

ҮI.18 02.45 цагт Итали-Ирланд /Познань/

D хэсэг

ҮI.11 00.00 цагт Франц-Англи /Донецк/

ҮI.11 02.45 цагт Украин-Швед /Киев/

ҮI.15 00.00 цагт Швед-Англи /Киев/

ҮI.15 02.45 цагт Украин-Франц /Донецк/

ҮI.19 02.45 цагт Швед-Франц /Киев/

ҮI.19 02.45 цагт Англи-Украин /Донецк/

Шөвгийн наймын тоглолтууд

ҮI.21 02.45 цагт А1-В2 /Варшав/

ҮI.22 02.45 цагт В1-А2 /Гданьск/

ҮI.23 02.45 цагт С1-D2 /Донецк/

ҮI.24 02.45 цагт D1-С2 /Киев/

Хагас шигшээ тоглолтууд

ҮI.27 02.45 цагт шөвгийн 8-ын эхний тоглолтын ялагч гурав дахь тоглолтын ялагчтай /Донецк/

ҮI.28 02.45 цагт шөвгийн 8-ын хоёр дахь тоглолтын ялагч дөрөвдэх тоглолтын ялагчтай /Варшав/

Шигшээ тоглолт

ҮII.1 02.45 цагт Хагас шигшээд ялсан хоёр багийн хооронд /Киев/ Европын хөлбөмбөгийн аварга шалгаруулах аж.

0 Сэтгэгдэл
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button